Плануєте ремонт у ванній і думаєте, які меблі поставити? Вибір зовсім непростий, тим більше, що кількість пропозицій, що є на ринку, дійсно величезна. Варто надихатися останніми тенденціями, які, хоч і можуть бути трохи мінливими, все ж таки є універсальними рішеннями. Як облаштувати ванну кімнату, щоб вона роками добре виглядала, але при цьому була стильною, модною і функціональною?

 

Класика, але із родзинкою

Композиції, що поєднують білий колір із чорним, повертаються в тренди щосезону. Вони є класичним та елегантним вибором, який підійде у будь-якій ситуації. Якщо ви шукаєте ідею, як оформити свою ванну кімнату модним чином, можете бути впевнені, що цей набір кольорів завжди буде відмінно виглядати. Варто спробувати білу основу та поєднувати її з чорними аксесуарами – дуже популярною може бути чорна фурнітура, чорні ручки, а також суміжні аксесуари, такі як дзеркало чи дозатор мила.

Фрезеровані фасади та холодні кольори

Якщо вам подобається класика, вам неодмінно сподобаються фрезеровані фасади. Вони універсальні і привносять в інтер'єр домашню атмосферу - крім того, в наступному сезоні вони також набувають нових, прохолодних кольорів. Це ідеальне поєднання традиційного дизайну із дивовижними відтінками, натхненими сучасними тенденціями.

Насичені кольори

2020/2021 роки належали природі - в 2022 році інтер'єри також будуть засновані на натхненні, взятому зі світу природи, включаючи кольори землі та інші кольори, пов'язані з природою: коричневі, зелені та відтінки синього. Останні, що нагадують про море і безкрайнє небо, з'являться і у ванних кімнатах - також у вигляді меблів.

Стиль лофт з природною родзинкою

Стиль лофт з'явився в українських будинках протягом кількох останніх років - груба естетика, заснована на лофтах Нью-Йорка, безперечно підкорила наші серця і змусила нас прагнути старої цегли, бетону та аксесуарів у стилі ретро. У 2022 році це буде як і раніше популярно, тому такі інтер'єри безперечно можна назвати універсальними.

 

Правильно підібрані меблі – один з найважливіших елементів декору ванної кімнати. Розмір, форма, колір, вид ручок, декоративні деталі - все це дозволяє ідеально вписатися в стиль інтер'єру. Як правильно вибрати меблі? Насамперед керуйтеся своїми уподобаннями, а також шукайте натхнення серед новинок дизайну інтер'єру. Різноманітні тренди 2022-го поєднують сучасний стиль із класичним дизайном – ви обов'язково знайдете щось для себе!