Природні мотиви у вашій ванній кімнаті – подивіться плитку, яка створить приємну атмосферу у вашому інтер'єрі.

 

Природа - дуже важливий аспект нашого повсякденного життя. Прямо як дім, який нещодавно зазнав справжньої трансформації. Він став одночасно місцем роботи та відпочинку. Живучи в місті з обмеженою кількістю зелені, у нас виявився потяг до близького контакту з природою. Ось чому в наших будинках стає дедалі більше натуральних чи натхненних природою матеріалів.

 

Мармур - найблагородніший з каменів

Величний і шалено елегантний. Це мармур. Багато колекцій надихнуті цим благородним матеріалом і завдяки використанню глазурі нагадують оригінал. Це одна з тих кам'яних поверхонь, які при використанні у невеликій кількості створюють відчуття розкоші – особливо у сучасних, мінімалістичних, класичних та гламурних проектах. Така величезна можливість поєднань обумовлена ​​малюнком із сірих та мідних прожилок, видимих ​​на поверхні плитки.

Сірі відтінки у природному виконанні

Під каменем маються на увазі не лише яскраві мармурові візерунки, які славляться своєю ексклюзивністю. Альтернативою білому каменю може стати не менш популярний сірий, який уже багато років є лідером у трендах.

Необроблена поверхня сірого каменю ідеально підійде для сучасних просторів, наприклад, у мінімалістському стилі. Для автентичного ефекту вибирайте сучасну плитку, що ідеально відображає красу каменю. Це матова плитка ніжно-сірого відтінку з різноманітною тонкою сіткою білих прожилок. Світлі тони дозволяють створити неповторний вигляд, в якому кам'яні візерунки з'являтимуться як на підлозі, так і на стіні, збільшуючи оптично простір.

Виразний камінь у великому форматі

Якщо ви шанувальник чітких та яскравих малюнків, зверніть увагу на великоформатні рішення. Це плитки, що оцінять люди, які шукають оригінальні рішення. Ті, які одразу стануть головною окрасою вашого простору, одночасно наповнивши його природною енергією. Великий формат, неоднорідне фарбування, характерна структура забезпечують саме такий ефект.

Приголомшливий колір природи

Однак природа – це не тільки оригінальні кам'яні малюнки та нейтральні відтінки білого чи сірого. Це також всі відтінки зеленого, які домінуючи в інтер'єрах, сповнюють домашній простір природним натхненням.

 

Чарівність дерева та довговічність керамограніту

Атмосферне, романтичне, повне тепла. Інтер'єри з переважанням дерева надзвичайно затишні, тому ми з ентузіазмом використовуємо цей матеріал для облаштування домашніх просторів. Дерево з'являється не тільки у вітальні або спальні, але і в таких приміщеннях, як кухня, ванна або коридор, де, особливо у разі підлоги, воно іноді зазнає впливу води та пошкоджень. Тому, якщо ви мрієте про природний деревний орнамент на підлозі у всьому будинку, вибирайте міцну плитку під дерево.