Що вибрати у маленьку ванну кімнату?

У цьому випадку відповідь здається очевидною – душова кабіна, особливо напівкругла, яка впишеться у кут кімнати. Найпоширенішим вибором є розмір 90x90 см. Крім того, широкий асортимент продукції дозволяє знайти рішення з оптимальними розмірами, адаптоване до складного компонування. У ванних кімнатах багатоквартирного будинку нам часто доводиться знаходити місце для пральної машини, полиць для рушників, приладдя або засобів для чищення, тому вибір душової кабіни здається оптимальним.

 

Як поєднати ванну та душову кабіну на невеликій площі?

Однак, якщо ви любитель прийняти ванну, а доступний простір дуже обмежений - вибирайте моделі меншого розміру. Крім того, якщо хочете поєднати можливість прийняття ванни з освіжаючим душем вранці – використовуйте ванну зі скляною душовою шторкою. Така практична душова шторка може бути з покриттям для легкого очищення і прослужить вам дуже довго.

 

Як оформити велику ванну кімнату?

Простора квартира дає більше можливостей, тому ключ до розгадки – відповісти на запитання, що приносить більше задоволення і в той же час буде адаптовано до способу життя: ванна з ароматичною піною чи швидкий душ? Якщо у вас є потрібне місце, можете встановити і те, і інше.

Що варто пам'ятати при облаштуванні ванної кімнати?

У кожного з обраних рішень є переваги та недоліки. Душова кабінка гарантує більшу насолоду від прийняття душу, а ванна дозволяє повністю розслабитися після напруженого дня. До функціональних переваг сучасних душових кабін і неглибоких душових піддонів також можна віднести комфорт і безпеку літніх людей, які можуть користуватися душем самостійно і без будь-яких труднощів.

Обидва рішення пропонують широкий спектр можливостей та відповідають на архітектурні питання всіх ванних кімнат. Цікаві пропозиції інтернет магазину Стильний Дім - запорука облаштування навіть найскладнішої зони ванни, щоб незалежно від розмірів ванна кімната була практичною та красивою!