Змішувачі для ванни і душа

Виберіть підкатегорію

3299грн

Adore Black Chrome змішувач для ванни настінний з коротким виливом без душового комплекту

Модель: BDR1BLC
2490грн

Adore Black Chrome змішувач для душу настінний без душового комплекту

Модель: BDR7BLC
7781грн

Adore White Chrome змішувач для ванни настільний для монтажу в 4 отвори

Модель: BDR11A
3299грн

Adore White Chrome змішувач для ванни настінний з коротким виливом без душового комплекту

Модель: BDR1
2490грн

Adore White Chrome змішувач для душу настінний без душового комплекту

Модель: BDR7
1522грн

Algeo Square змішувач для душу настінний без душового комплекту

Модель: BAQ7
5602грн

Algeo змішувач для ванни настільний для монтажу в 4 отвори

Модель: BAG11A
2162грн

Algeo змішувач для ванни настінний з перемикачем на душ і обертовим зливом 220 мм, без душового комплекту

Модель: BAG3A
5745грн

Algeo змішувач для ванни настінний прихованого монтажу з виливом 220 мм і душовим комплектом

Модель: BAG11P
884грн

Algeo змішувач для душу настінний прихованого монтажу на 1 вихід, без душового комплекту

Модель: BAG7PA
1759грн

Algeo змішувач для душу настінний прихованого монтажу на 2 виходи з перемикачем, без душового комплекту

Модель: BAG7P
1514грн

Ancona змішувач для душу настінний з душовим комплектом

Модель: BAN77
1014грн

BARON змішувач для ванни одноважільний, хром 40мм

Модель: RBZ014-3
1489грн

Basic - змішувач для ванни настінний

Модель: BBC5A
827грн

Basic змішувач для ванни настінний з виливом 350мм і перемикачем на душ, без душового комплекту

Модель: BBC5
1290грн

BOSS змішувач для ванни одноважільний, хром 40мм

Модель: RBZ077-3
1045грн

BUTTERFLY змішувач для ванни одноважільний, хром 35 мм

Модель: RBZ074-3
830грн

BUTTERFLY змішувач для душу одноважільний, хром 35 мм

Модель: RBZ074-5
1708грн

BUTTERFLY набір змішувачів для ванни (RBZ074-1-3-0511)

Модель: RBZ074-1-3-0511
1137грн

DUCT змішувач для ванни одноважільний, хром 35 мм

Модель: RBZ079-3
860грн

DUCT змішувач для душу одноважільний, хром 35 мм

Модель: RBZ079-5
1991грн

Ferro One - набір прихованого монтажу

Модель: BFO7PA-SET1
1741грн

Ferro One змішувач для ванни настінний з виливом 350мм і перемикачем на душ, без душового комплекту

Модель: BFO5A
1668грн

Ferro One змішувач для ванни настінний з коротким виливом без душового комплекту

Модель: BFO1
Показано з 1 по 24 з 1290 (всього 54 сторінок)

Опис категорії Змішувачі для ванни і душа

Змішувачі для ванни і душа

Як вибрати кращий?

Змішувач для ванни повинен відповідати дизайну всієї ванної кімнати, але практичність так само важлива, як і зовнішній вигляд. При виборі правильної моделі ми також повинні орієнтуватися на зручність використання і безпеку. Ми порадимо вам, що треба зробити, щоб купити правильний змішувач.

Змішувачі для ванни і тип установки.

Перше, а також найважливіше питання при виборі змішувача для ванни «як його встановити». Є кілька можливостей:

 • Зі стіни
 • як випливає з назви, вони кріпляться до стіни. Ми ставимо їх на перше місце по причині, що це самий популярний вибір для будинків і квартир. Для цього типу зверніть особливу увагу на довжину носика, щоб відповідати типу ванни.

 • Приховані
 • змішувачі для ванни прихованого монтажу - це означає, що вся їхня конструкція прихована в стіні, а видимими елементами є вилив і механізм перемикання потоку і температури води. Це красиве рішення, але трохи дорожче, ніж душова система.

 • Врізні змішувачі для ванни
 • Це ще один тип змішувачів для ванної кімнати. Вони встановлюються в спеціально підготовлені отвори, розташовані по краю ванни.

 • Окремостоячі змішувачі для ванни.
 • Вони встановлені поруч з ванною, зазвичай в підлозі. За це рішення доводиться платити більше, ніж за традиційний змішувач. Але це красива, своєрідна, відмінна прикраса у ванній кімнаті. Заздалегідь варто потурбуватися про підвод води до такого змішувача. Після укладання плитки такий змішувач вже не встановити.

Різні варіації

Подумавши про те, як встановити змішувач для ванни в нашій ванній кімнаті, ви повинні подумати про функції і роботу окремих моделей. Є багато варіантів, і в залежності від того, чи дбаємо ми більше про економію або, можливо, про красиву зовнішность - кожен повинен знайти щось для себе.

Змішувачі для ванни з тропічним душем (або, якщо хочете, змішувачі для ванни з душем) є одним з найбільш практичних рішень. Дозволяють поєднувати функції ванни і душу. Насадки для душу кріпляться до змішувача на штанзі, що дозволяє регулювати їх положення. Ми самі можемо вирішити, чи хочемо ми розслабитися у ванні або надаємо перевагу швидкому душу.

Безконтактний змішувач для ванни - управляється фотоелементом, чутливим до руху. Потік води починається, коли руки знаходяться під краном. В залежності від моделі вода може перестати текти через певний час або після того, як ви приберете руку. Це дуже гарне рішення для людей, що живуть в гармонії з екологією, але воно не найкомфортніше під час купання.

Змішувач для ванни з термостатом - цей тип змішувачів захищає від опіків. Це практично, особливо там, де діти та літні люди користуються ванною. Спеціальний механізм, розташований усередині, дозволяє встановити температуру води на відповідному рівні. Однак ціна на ванну фурнітуру з термостатом вище, ніж у стандартних моделей.

Змішувач для душу - обов'язковий елемент кожної душової кабіни.

Люди звичайно діляться на два типи. Є ті, хто любить тривалі, розслаблюючі ванни у гарячій воді, і ті, хто ненавидить довго сидіти у ванні і замість цього любить швидкий освіжаючий душ. Існує також третя група, яка використовує обидва варіанти в залежності від дня, самопочуття або настрою. Однак незалежно від того, як часто ви вибираєте душ - важливо ретельно подумати про покупку змішувача для душу. Рішення може бути важким, тому що на ринку є багато типів і моделей змішувачів для душу. Підбір слід робити не тільки після врахування ваших уподобань, але і у відповідності з дизайном ванної кімнати і самої кабіни. Отже: як вибрати змішувач для душу? Під душем можна не тільки купатися, але і добре релаксувати. Однак багато чого залежить від типу змішувача, який буде встановлений в душовій кабіні. Змішувач для душу можна комбінувати з набором для душу. Якщо ви купуєте виріб без доданого комплекту для душу, варто перевірити, який з'єднувач для шлангу має конкретна модель. Більшість моделей мають класичне з'єднання G1⁄2", але є винятки. Слід також звернути увагу на додаткові функції і ефективність потоку. Його вказують в літрах або як клас потоку, де літера «A» означає найбільш ефективні моделі. Змішувач для душу може бути оснащений акустичним глушником, фільтром, що захищає від забруднення, аератором, системою захисту від вапняних відкладень та іншими корисними технологіями. У продажу є змішувачі, які продаються окремо або в комплекті зі спеціальним набором для душу. В останньому випадку вам не потрібно шукати підходящий шланг і насадку для душу, що економить ваш час, необхідний для комплектації душової кабіни у ванній кімнаті.

Змішувач для душу - яку модель вибрати?

При виборі ідеального змішувача для душу не можна орієнтуватися тільки на естетичні цінності. Звичайно, вони дуже важливі, але в першу чергу краще орієнтуватися на практичні цінності. Самий простий поділ розрізняє відкриті та приховані змішувачі для душу. До недавнього часу найбільш популярними були настінні змішувачі, але в даний час їх все частіше замінюють прихованими моделями. У чому різниця між цими двома типами? Настінні змішувачі, як правило, дешевше і набагато простіше в установці, в той час як приховані змішувачі займають менше місця, більш зручні у використанні та більш естетичні. На жаль, їх важче встановлювати й обслуговувати, і за більш високою ціною. Змішувачі для душу можна розділити на одно та двох важільні. У першому випадку управління здійснюється за допомогою спеціального важеля. Любителі класичних рішень вибирають змішувачі з двома вентилями, які роздільно регулюють кількість гарячої та холодної води.

Змішувачі для душу – типи.

Залежно від типу установки змішувачі для душу ділиться на дві основні групи:

 • настінні(іншими словами: відкриті крани);
 • приховані.

Перший - накладний, кріпиться безпосередньо до труб. Протягом багатьох років цей тип змішувачів домінував в будинках, але їх популярність зменшується з року в рік. Основними перевагами змішувачів для такого типу монтажу є значно більш низька ціна в порівнянні з прихованими, і простота. З іншого боку, недоліками є не дуже сучасний зовнішній вигляд і необхідність їх кріплення там, де проходять водопровідні труби. Це обмежує можливості розміщення змішувача.

Другий тип змішувачів – прихований змішувач для душу. Вони характеризуються в першу чергу відсутністю необхідності встановлювати їх безпосередньо в місці водопостачання. Однак їх найбільш важливою особливістю є той факт, що весь механізм управління розташований в стіні, а зовні видно тільки важіль, лійки і декоративну кришку. Це дуже сучасне рішення, яке створює безліч можливостей для любителів мінімалістичного дизайну.

Крім гарного зовнішнього вигляду, найбільш важливими перевагами є великий вибір моделей і економія місця в душовій кабіні.

Цікаві функції змішувачів для душу.

Зростаючий інтерес до екології і технічних інновацій змушує виробників винаходити різні рішення, в тому числі і у випадку сучасних змішувачів для душу. Всім добре відомо, що стандартних ідей іноді недостатньо. А ось найцікавіші варіанти:

 • Термостатичний змішувач для душу
 • Цей тип сподобається всім, хто ненавидить кожен раз, коли кропітливо встановлює правильну температуру води. Всі знають цю прикру проблему: ми повертаємо важіль в одну сторону - кипляча вода, в іншу - крижана. Часто витрачається багато часу і води, перш ніж ми встановимо температуру на відповідному рівні.

  Змішувач для душу з термостатом економить не тільки час, але і воду. Більш того, це рішення безпечне - немає ризику опіків, що особливо важливо для літніх людей і дітей.

 • Змішувачі з тропічним душем
 • До недавнього часу змішувачі з тропічним душем асоціювалися скоріше з рішеннями, застосовуваними в SPA-салонах або розкішних готелях. Тепер такі душові лійки все частіше вибираються для домашніх ванних кімнат. І це не дивно - тропічний душ дозволяє швидко прийняти ванну і розслабитися. Струмені гарячої води масажують тіло, і людина звільняє руки. Ця свобода пересування особливо важлива для людей похилого віку та інвалідів.

 • Змішувачі для душу з аератором
 • Змішувач з аератором - це рішення для тих, хто не любить витрачати воду. Водозберігаючі змішувачі для душу оснащені спеціальним пристроєм (аератором), який аерує потік, що виходить з крана, що викликає збільшення його обсягу. Таким чином, з змішувача витікає не вода, а суміш води і мільйонів бульбашок повітря. Це рішення вже можна знайти в переважної більшості виробників.

«Стильний дім» - це інтернет-магазин, в якому ви можете купити змішувач від багатьох відомих виробників. Ми знаємо, що вибір може бути важким, тому якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми раді проконсультувати вас!