Сантехніка

Виберіть підкатегорію

Опис категорії Сантехніка

Сантехніка

Сьогодні ніхто з нас не може уявити своє життя без водопроводу і каналізації. Сантехніка стала такою ж очевидною і невід'ємною частиною обладнання кожного будинку, як стіл, стілець або ліжко. Але скільки часу ми приділяємо вибору правильних душових, біде або інсталяцій? Сантехніка - дуже багатогранний предмет в області дизайну інтер'єру. Ті, хто вважає, що її слід розглядати тільки з точки зору функціональності, довговічності або ціни, помиляються. Безліч доступних форм, розмірів, матеріалів і кольорів робить сантехніку важливим декоративним елементом. Останні тенденції в цій галузі стосуються трьох найбільш важливих областей:

  • колір і оздоблення;
  • додаткові функції;
  • форми.

Колір і оздоблення

Фурнітура для ванної кімнати, оброблена обов'язковим блискучим хромом, вже стала ідеєю минулого. Так, виробники не забувають про людей, прив'язаних до традиційних рішень, і пропонують безліч хромованих моделей. Цей тип сантехніки є найдешевшим в своєму класі і до сих пір має багато послідовників. Однак його дизайнери і виробники дивують абсолютно новими формами. ОДнак тим, хто хоче облаштувати свою ванну кімнату у відповідності з останніми тенденціями, варто забути про хром. В даний час найбільш модними є матові поверхні, серед яких переважають:

  • нікель;
  • патина;
  • кольори золота;
  • матовий хром.

Додаткові функції

До недавнього часу ванна кімната використовувалася тільки для прийняття ванни або швидкого душа. Масаж, гідромасаж або світлова терапія звучали екзотично і асоціювалися з оздоровчими або спа-салонами, які мало хто міг собі дозволити. Ті часи закінчилися. Сучасна сантехніка дозволяє вам кожен день відчувати трохи розкоші, не виходячи з власної ванної кімнати. Багатофункціональні тропічні душі або масажні струмені тепер доступні кожному в різних цінових категоріях. Пропоновані моделі дозволяють створити відмінне місце для відпочинку у власному будинку по досить доступній ціні.

Форма

Світ без розуму від мінімалізму. Сантехніка також не витримала цього потужного тренда. Дизайнери все більше схиляються до пуризму - найбільш економічної формі мінімалізму. Максимально спрощені форми сантехніки ідеально відповідають інтер'єрів ванних кімнат, і навіть цілі будинки спроектовані за принципом «менше - більше». «Стильний дім» - це інтернет-магазин сантехніки, в якому ви можете купити сантехніку від багатьох відомих виробників. Купуючи, ви можете бути впевнені, що вони найвищої якості. Ми знаємо, що вибір може бути важким, тому, якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми раді проконсультувати вас!