Товари в статті

Odissey Saphire від Colorker

Натуральний камінь часто використовується при оформленні приміщень.  Він добре піддається обробці, володіє унікальною текстурою і досить міцний.  З розвитком технологій виробництва керамограніту багато фабрики стали випускати колекції з імітацією натурального каменю, в тому числі і онікса.  Так фабрика Colorker випустила колекцію Odissey яка ідеально повторює малюнок натурального онікса.  У чому ж відмінність такого матеріалу від натурального онікса, і в яких випадках керамограніт краще?  Керамограніт володіє цілим рядом важливих переваг.  Міцність: в оформленні підлоги керамограніт буде набагато більш довговічним, ніж натуральний камінь.  Різноманітність малюнка: при розробці колекції Odissey дизайнери використовували високоточні фотографії натурального природного онікса, тому ви можете бути впевнені що малюнок на керамограніті не відрізняється від малюнка природного каменю.  Ціна: крім ціни на сам матеріал (а ціна керамограніту Odissey Saphire трохи нижча ціни натурального каменю) потрібно ще враховувати супутні витрати.  І якщо у випадку з керамогранітом ви витратите додатково тільки на клей і роботу майстра по укладанню, то в доповнення до каменю потрібно ще купувати спеціальні, і вельми не дешеві, просочення які дозволять йому зберегти первозданний зовнішній вигляд.


Особливості колекції Odissey Saphire

У цій колекції з'єднуються краса кварцу і елегантність онікса.  Вона вигідно вирізняється своєю оригінальністю, елегантністю і врівноваженістю.

Матеріал виготовлення – керамограніт.  Це означає що ви можете купити Odissey Saphire не тільки для ванної кімнати, а й для вітальні, коридору або вхідної зони.

Розмір – 59,5 * 59,5 см. Універсальний і широко використовуваний формат, відмінно підійде як для великих залів, так і для компактних ванних кімнат.

Покриття – глянець.  Плитка виглядає дуже соковито і красиво.  Крім того завдяки своєму блиску вона відбиває сонячні промені і візуально збільшує простір.