Статті

Створення гармонійного, функціонального і в той же час яскравого інтер'єру – непросте завдання навіть для досвідчених дизайнерів. Однак є перевірені рішення, які зроблять кімнату цікавою і стилістично витриманою одночасно. Найпростіший з них – підбір елементів, що представляють однотипний дизайн, завдяки чому простір стає елегантним цілим. При виборі сантехніки варто керуватися ідеєю Perfect Match – завдяки їй ви створите стильну і гармонійну композицію, в якій все ідеально поєднується один з одним.
Читати більше
До недавнього часу вибір плитки для ванної був справою порівняно нескладною. В даний час питання підбору оздоблення для ванних кімнат трохи інше, тому що в гру вступив сучасний керамограніт з різними параметрами, форматами і властивостями. Розглянемо його уважніше і підкажемо, про що потрібно пам'ятати при виборі плитки для підлоги і плитки для стіни.
Читати більше
Елегантний, стильний, величний. Іноді він привносить в інтер'єр вишукану прохолоду, іноді індустріальний шарм або тонкі ноти, що коливаються навколо світу природи. Камінь, якщо вже ми про нього говоримо, може бути нескінченним джерелом натхнення в світі дизайну інтер'єру. Його красу використовували і дизайнери компанії Paradyz, створивши серію Home of Stone – різні колекції плитки, що імітують камінь. Як їх використовувати? В які інтер'єри варто їх додати і як вписати в сучасні тенденції? Про все це ми напишемо в наступних параграфах.
Читати більше
Модні шпалери 2021 року – справжні прикраси для стін. Модні шпалери для вітальні вразять вас переливами кольорів, розкішним мармуровим малюнком і декадентським натхненням 1920–х років. Що стосується модних шпалер для спальні 2021 року, ми рекомендуємо схожі теми, але в трохи більш м'якому варіанті. Дізнайтеся, що буде модно в найближчі місяці.
Читати більше
Відчуття дотику грає все більш важливу роль в інтер'єрі. Отже, в спальнях обов'язково повинна бути велюрова оббивка і м'які подушки, а вікна вітальні прикрашені щільними шторами. У ванній кімнаті кількість цих приємних елементів обмежена – в основному через вологість, але є ще один спосіб зламати стереотип про це місце без затишку. У цьому вам допоможе структурна плитка!
Читати більше
Модні ванні кімнати у 2021 році? Пропозиції дизайнерів на новий сезон повні цікавих рішень, і ми поспішаємо розповісти про них. Як повинна виглядати модна ванна кімната в 2021 році? Які кольори і матеріали повинні бути в ній? Ознайомтеся з нашою статтею про гарячі тренди на найближчі місяці.
Читати більше
Настінна плитка для ванної – найбільш популярний оздоблювальний матеріал. Вона стійка до впливу води, вологи і миючих засобів, легко тримається в чистоті, доступна в нескінченній кількості кольорів та візерунків. Ви ставите питанням, яку плитку вибрати в 2021 році? Ось огляд наймодніших рішень!
Читати більше
У цій колекції з'єднуються краса кварцу і елегантність онікса. Вона вигідно вирізняється своєю оригінальністю, елегантністю і врівноваженістю.
Читати більше
Еклектика – це напрям, який в основному пов'язаний з поєднанням різних стилів інтер'єру. Однак в даний час він також багато в чому грунтується на злитті різних текстур і кольорів. Разом з дизайнерами Opoczno ми уважно розглянемо інтригуючі комбінації плитки – починаючи з дерева, закінчуючи бетоном і чисто білим.
Читати більше
Рік, що завершується був сповнений дивовижних подій, які залишили свій слід в повсякденному житті. Будинок став притулком, місцем роботи, зустрічей і відпочинку. Необроблені сірий і білий, настільки характерні для мінімалістичної тенденції, зникли з палітри основних кольорів, які використовуються в квартирах. На зміну їм приходять більш приглушені, природні і надихаючі кольори, використовувані окремо і в оригінальних поєднаннях, повних тепла і гармонії. Дізнайтеся про найгарячіші тренди на 2021 рік.
Читати більше