☎℡

Плитка

Виберіть підкатегорію

Опис категорії Плитка

Плитка
Плитка - це дуже практичне, естетичне та довговічне рішення, яке використовується для обробки не тільки інтер'єру, але і екстер'єру будинків. У своїй пропозиції «Стильний дім» пропонує підлогову плитку, настінну плитку, мозаїчну плитку, плитку під дерево, фасадну плитку, а також грес і клінкер. Вибір настільки великий, що перед покупкою варто з'ясувати, що міститься в широкому понятті плиток і як їх можна використовувати для організації простору.
Основні види керамічної плитки:
Плитка грес - хоча вона і нагадують натуральний камінь (мармур, травертин, граніт), проводиться з керамограніта: пресованої і обпаленої глини з додаванням польового шпату, кварцового піску і мінеральних барвників. В даний час в «Стильний дім» можна купити глазурований грес з дуже твердим і міцним шаром покриття і технічну кераміку (неглазуровану). Поверхня останнього може бути матовою або полірованою (гладенькою). Грес характеризується величезною стійкістю до механічних пошкоджень і дії хімічних речовин, прекрасно підходить для обробки стін і підлоги у ванній кімнаті, на кухні або в передпокої. Завдяки своїм морозостійким властивостям плитка також підходить для терас і зовнішніх сходів.
Керамічна плитка - це фаянсовий плитка, тонше керамогранита і більш тендітна. Її поверхня покрита глазур'ю, вид і товщина якої залежить від зовнішнього вигляду плитки, її кольору, декору та рівня глянцю. Вона середньої міцності, але не вбирають вологу, глазур надає їй високу стійкість не тільки до забруднень, але і до побутової хімії. Завдяки своїм властивостям така плитка найчастіше використовуються в якості настінного плитки для кухні та ванної кімнати. Можливі всі види і фактури обробки.
Клінкер - це вид плитки, що використовується в основному зовні. Він виготовлений з сильно обпаленої натуральної глини з додаванням фарбників на основі оксидів, шамоту і флюсу. Клінкерні плитки обпікаються один раз, під час цього процесу відбувається значна зміна розмірів, тому ці плитки характеризуються нерівномірністю крайок і розмірів.