Ванна чи душ? Коли на перший план виходять потреби різних людей, важко вибрати конкретне рішення. Проте їх можна поєднати! Ванна зі скляною шторкою - компроміс для любителів тривалих ванн та любителів швидкого душу. Ця практична комбінація має багато переваг і призначена не тільки для невеликих приміщень. Дізнайтеся, чому їх варто вибрати та про що пам'ятати при покупці.

 

У чому переваги ванни зі скляною шторкою?

Перевага ванни у поєднанні зі скляною шторкою – економія місця! Саме тому таке рішення часто трапляється у невеликих приміщеннях, де важливий кожен сантиметр. Власникам такого простору не потрібно відмовлятися від одного із продуктів - вони можуть ефективно поєднати переваги наявності ванни з можливістю використання душу зі шторкою для ванни. Завдяки цьому вода не буде бризкати із зони для вмивання, ви зможете приймати ванну стоячи, а сама ширма стане не так практичним, як декоративним елементом дизайну.

Ванна зі шторкою для душу – це функціональний та естетичний компроміс, вона ідеально вписується у стандарти сучасних ванних кімнат та інтер'єрів, у яких панують принципи мінімалізму. Якщо ви бажаєте виразного поєднання, виберіть прозору стінку із чорним профілем. Якщо підібрати чорні змішувачі для ванної кімнати загалом, простір ідеально відповідатиме тенденціям. Хоча встановлено, що поєднання ванни та душу – це зручність, яка добре працює у невеликих інтер'єрах, це не означає, що власники просторих ванних повинні їх ігнорувати! Використання скляної душової шторки не тільки підвищить функціональність дизайну, а й збільшить його естетичну цінність - особливо якщо ви оберете шторку, дизайн якої буде відповідати решті обладнання.

Яку скляну шторку для ванни вибрати?

Функціональність зони ванни, оснащеної шторкою для ванни, багато в чому залежатиме від того, який виріб ви виберете. Варто підібрати його під умови у ванній, так і під свої потреби. Ви можете знайти універсальне рішення - нерухому перегородку для ванни. Вона складається з нерухомого одинарного або подвійного душового скла, яке міцно прикріплено до краю ванни та стіни. Рухливі шторки – протилежність цьому типу продукції. Відмінним варіантом будуть розсувні скляні шторки, стінки яких розташовуються на спеціальних направляючих. Завдяки цьому можна легко відрегулювати розмір зони душу. Альтернативою розсувним екранам є варіанти, складені гармошкою. Цей механізм забезпечує плавний хід стулки та зручність використання зони миття.

Вибір типу шторки для ванни це початок шляху до вибору ідеальної моделі. Також важлива якість товару, і це пов'язано з параметрами матеріалу, що розділяє вологу та суху зони. Загартоване скло, яке використовується в пропозиціях інтернет магазину Стильний Дім, найкраще підійде для цієї ролі. Воно набагато стійкіше до механічних пошкоджень і подряпин, ніж пластмаси. Його переваги обумовлені відповідною товщиною 6-8 міліметрів, а також спеціальним покриттям. Завдяки йому легше видалити бруд та мильний наліт, що значно прискорює прибирання ванної кімнати.

Якщо ви плануєте купити скляну шторку для ванни, пам'ятайте, що вони не універсальні рішення. Щоб уникнути невідповідностей, найкраще проконсультуватися з нашими менеджерами.