При виборі  піддону для душу, варто вибирати той, що буде довговічним та відповідатиме стилю решти обладнання. Технологічні досягнення та конкуренція на ринку означають, що тепер ви можете вибирати з безлічі дизайнів, форм, розмірів, глибини та кольорів. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що оберете виріб індивідуально адаптований до вашої ванної кімнати.

Правильно підібрана форма та колір душового піддону забезпечать комфорт та зручність користування душовою зоною впродовж багатьох років. Але це ще не все! Окрім естетичного вигляду насамперед дуже важливим є матеріал, з якого він виготовлений. Композитні піддони для душу стають все більш популярними.

 

Композитні душові піддони - функціональні та естетичні

У галузі санітарних технологій композитні піддони для душу - одне з найновіших досягнень. Тим не менше, вони завойовують дедалі більше клієнтів, а це означає, що виробники значно розширили свої пропозиції надзвичайно стійкими та функціональними, і в той же час естетичними, виробами з композиту.

Більшість із них використовують для цього інноваційні рішення та новітні виробничі системи. Наприклад компанія Roca, чиї композитні душові піддони Palo створені за найновішою технологією. Несучий шар душових піддонів покритий полімерним композитом . В результаті ці піддони для душу надовго збережуть свої естетичні та практичні властивості.

 

Переваги композитних піддонів для душу Palo

Душові піддони Palo вражають сучасним та мінімалістичним дизайном. Окрім естетичних цінностей, вони також мають багато інших переваг, дуже важливих з точки зору їх використання. Структурована поверхня з покриттям проти ковзання - виглядає чудово та забезпечує максимальну безпеку під час купання. Це велика перевага, особливо якщо вдома є маленькі дітки або душем користуються люди похилого віку. Це запорука безпеки та комфорту користування ванною кімнатою для всіх, незалежно від віку!

По висоті душові піддони Palo дуже низькі, завдяки чому їх можна монтувати в рівень з плиткою. Це можливо навіть з найбільшим розміром піддону.

Точність і якість - завдяки надзвичайній точності виготовлення на етапі монтажу можна планувати складання душових піддонів. Не потрібно турбуватися про те, що щось раптом піде не так!

Індивідуальний підхід - ванна кімната повинна бути адаптована до ваших уподобань, а не навпаки. Тому, якщо це вимагається установкою та дизайном, душові піддони можна вільно вирізати, щоб відповідати простору ванної кімнати.