Екологічно –  як це?

Екологія –  це, перш за все, дизайн ванної кімнати таким чином, щоб при її використанні споживалося якомога менше води . Йдеться про правильний вибір змішувача для умивальника, встановлення термостату замість класичного змішувача і виконанні декількох прийомів, які можна знайти в кінці статті.

 

Так як же заощадити воду у ванній

Перш за все, сплануйте інтер'єр так, щоб в ньому можна було користуватися душем, а не тільки ванною. Однак це не означає, що вам потрібно повністю відмовитися від ванни –  все, що вам потрібно зробити, це використовувати розумні рішення, такі як перегородка для ванни, тропічний душ з виливом для ванни і обов'язково термостатичний змішувач. Такий змішувач дозволяє скоротити кількість споживаної води завдяки введенню правильної температури. Комфортність купання під тропічним душем дійсно велика, а економія води при незаповненні ванни може досягати десятків літрів.

 

Зона вмивання

Ще один не менш важливий аспект екологічної ванної кімнати –  це зона умивальника. Тут кожна крапля води на рахунку. На ринку досить багато красивих змішувачів з обмеженим потоком. Безконтактні рішення також є екологічно правильними. Це сучасні, перевірені рішення. Важливо відзначити, що сенсорні змішувачі забезпечують найвищий рівень гігієни, що в наші дні має вирішальне значення, і, звичайно ж, вони скорочують споживання води. Датчики значно скорочують кількість використовуваної води. Більш того, вони розраховані на невеликі витрати.

 

Лайфхаки для ванної

Також варто дізнатися декілька хитрощів, які допоможуть вам подбати про нашу планету. Це прості методи, за допомогою яких ви реально знизите споживання води, і жоден з них не вимагає великих вкладень.

  • Одна хвилина включеного душу –  це 8-12 літрів води, а це значить, що скорочення часу використання душу з 10 до 5 хвилин дозволяє заощадити близько 60 літрів води.
  • Подбайте про свої змішувачі. Якщо щось підтікає, капає –  замініть прокладку або картридж. Якщо з-під крана капає вода, можна витратити до декількох тисяч літрів води на рік.
  • Нарешті, не забувайте вимикати воду при чищенні зубів.