Дизайн інтер'єру

Дизайнер допоможе оформити інтер'єр нестандартних розмірів і форм. При вміло складеному дизайні всі недоліки простору набувають приголомшливо функціональний і художній ефект. Наш професійний дизайнер інтер'єру розповість вам як візуально розділити приміщення і при цьому не «роздути» його. Як правило, ви не можете змінити розмір свого будинку або квартири. Але найчастіше легкого втручання достатньо, щоб оптично збільшити або зменшити інтер'єр. Дизайнер інтер'єру може розробити однорідний за стилем інтер'єр або подбати про підбір меблів, кольору стін, декоративних дрібничок в різних стилях і з різних часів.

 

Дизайн інтер'єру: зміна планування приміщень

Дуже часто сучасні квартири будуються за принципом «продати більше площі» і фірма забудовник не особливо замислюється як потім люди будуть в них жити. Саме тому наші дизайнери дуже часто пропонують зміни в плануванні і перенесення внутрішніх стін. На приклад просте перенесення дверного отвору може дозволити звільнити корисну площу біля стіни і розмістити там шафу або комод. Так, такі зміни можуть збільшити вартість ремонту, однак це одноразове вкладення грошей дозволить вам створити набагато більш зручний і функціональний простір. Зміна розташування стін, це дуже важливі рішення: квартира ділиться на зони, створюються комунікаційні маршрути.

 

Що включає в себе професійний дизайн інтер'єру

Є кілька варіантів дизайн проектів. Якщо Ви хочете побачити як буде виглядати ваше майбутнє житло – досить простої візуалізації. Дизайнеру знадобляться тільки точні розміри об'єкту і ваші побажання по стилю. Це так званий концептуальний дизайн, зазвичай він не включає в себе креслення і підбір матеріалів.

Більш детальний проект являє собою технічну документацію (проект перебудови стіни, використовувані матеріали, кольори стін і підлоги, підбір плитки та сантехніки), а також кошторис витрат, розрахункову кількість матеріалів і вказівку місця покупки.